Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výsledky kol

23. 10. 2016

11. kolo 2. 4. 2017

ŠK Staré Město B   ŠK GARDE Lipovec
Bažant Petr (Z V) 2220F ½ - ½ 2327F David Pavel (Z)
Vrána František (Z V) 2240F ½ - ½ 2250F Kratochvíl Josef (Z H)
Horsák Jan (Z) 2101F ½ - ½ 2058F Sekanina Jiří (Z)
Kunc Miroslav ( H) 2059F ½ - ½ 2081F Kopřiva Oldřich (Z)
Blaha Petr (Z) 2016F ½ - ½ 2060F Handl Martin (Z H)
Blümelová Zdeňka 1994F ½ - ½ 2018F Chládek Vlastimil
Šmíd Jan 1938F ½ - ½ 2120F Fojtík Tomáš
Vávra Antonín 1934F ½ - ½ 1904N Ševčík David
  4 : 4  

10. kolo 19. 3. 2017

ŠK GARDE Lipovec   Jezdci Jundrov
Kalod Radek (Z) 2476F 1 - 0 2303F Fiala Václav (Z)
Blatný Pavel (Z H) 2388F ½ - ½ 2198F Novosadová Kristýna (Z H)
David Pavel (Z) 2327F ½ - ½ 2061F Slepov Kyryl ( H)
Kratochvíl Josef (Z H) 2250F 1 - 0 1998F Šípek Michal (Z)
Sekanina Jiří (Z) 2058F ½ - ½ 2001F Továrek Antonín (Z)
Kopřiva Oldřich (Z) 2081F ½ - ½ 1965F Staněk Stanislav
Handl Martin (Z H) 2060F 0 - 1 2074F Růžička František
Chládek Václav 2034F 0 - 1 1921F Růžička Martin
  4 : 4  

9. kolo 26. 2. 2017

Zbrojovka Vsetín   ŠK GARDE Lipovec
Motúz Karol (Z C) 2369F ½ - ½ 2476F Kalod Radek (Z)
Viták Pavel (Z) 2226F 0 - 1 2327F David Pavel (Z)
Bosák Jan (Z) 2144F ½ - ½ 2255F Bělík Dalibor (Z)
Parák Dominik (Z) 2095F 1 - 0 2058F Sekanina Jiří (Z)
Zádrapa Radek (Z) 2060F 1 - 0 2060F Handl Martin (Z H)
Juříček Stanislav (Z) 2068F ½ - ½ 2018F Chládek Vlastimil
Stančík Jakub 2046F 0 - 1 2120F Fojtík Tomáš
Gabryš Lukáš 1954F ½ - ½ 2040N Plšek Daniel (H)
  4 : 4  

8. kolo 12. 2. 2017

ŠK GARDE Lipovec   Šachy Hošťálková
Blatný Pavel (Z H) 2388F 1 - 0 2268F Mudrák Josef (Z H)
David Pavel (Z) 2327F ½ - ½ 2243F Pala Vladimír (Z)
Kratochvíl Josef (Z H) 2250F 0 - 1 2191F Karlík Ondřej (Z)
Bělík Dalibor (Z) 2255F ½ - ½ 2098F Malčánek Jan (Z H)
Kopřiva Oldřich (Z) 2081F 0 - 1 2190F Bednařík Josef (Z)
Handl Martin (Z H) 2060F ½ - ½ 2095F Hodovský Jiří (Z H)
Chládek Vlastimil 2018F ½ - ½ 2117F Krejča Jakub (Z)
Fojtík Tomáš 2120F ½ - ½ 2103F Krmela Aleš (Z)
  :  

7. kolo 29. 1. 2017

MKS Vyškov   ŠK GARDE Lipovec
Markoš Ján (Z C) 2570F ½ - ½ 2479F Kalod Radek (Z)
Hejný Jaroslav (Z) 2077F 0 - 1 2378F Blatný Pavel (Z H)
Kejík František (Z) 2088F ½ - ½ 2331F David Pavel (Z)
Rozumek Vlastimil (Z) 2051F 0 - 1 2259F Bělík Dalibor (Z)
Jireš Jiří (Z) 1994F 1 - 0 2113F Sekanina Jiří (Z)
Pech Václav (Z) 2001F ½ - ½ 2016F Chládek Vlastimil
Kupčík Zdeněk (Z) 1924F 0 - 1 2077F Fojtík Tomáš
Mouryc Tomáš (H) 2000F 1 - 0 1700N Drahovzal Milan
  :  

6. kolo 15. 1. 2017

Utkání v Lipovci začala minutou ticha za zemřéloho spoluhráče pana Františka Fajstla.

ŠK GARDE Lipovec   ŠK Kuřim
Kalod Radek (Z) 2479F 1 - 0 2215F Majer Jiří (Z)
Blatný Pavel (Z H) 2378F ½ - ½ 2124F Markovič Ivan (Z H)
Kratochvíl Josef (Z H) 2278F 1 - 0 2048F Majer Jiří (Z)
Bělík Dalibor (Z) 2259F ½ - ½ 2225F Tajovský Martin (Z)
Kopřiva Oldřich (Z) 2086F 1 - 0 1979F Habina Martin (Z)
Handl Martin (Z H) 2093F 0 - 1 1972F Křena Bohuslav (Z)
Chládek Vlastimil 2016F ½ - ½ 1964F Horák Bronislav
Chládek Václav 2051F ½ - ½ 1938F Vitula Jan
  5 : 3  

5. kolo 11. 12. 2016

ŠK GARDE Lipovec   Spartak Adamov
Kalod Radek (Z) 2479F 1 - 0 2143F Švehla Karel (Z)
Blatný Pavel (Z H) 2378F ½ - ½ 2150F Kredl Karel (Z H)
David Pavel (Z) 2331F 1 - 0 1916F Ševčík Leoš (Z)
Bělík Dalibor (Z) 2259F 1 - 0 2039F Píše Jan (Z)
Kopřiva Oldřich (Z) 2086F 1 - 0 1941F Mižák Ján (Z)
Chládek Vlastimil 2016F ½ - ½ 1631F Dvořáková Olga (Z)
Chládek Václav 2051F 1 - 0 1559F Masáková Petra
Fojtík Tomáš 2077F 1 - 0 1489F Mikuš Pavol
  7 : 1  

4. kolo 27. 11. 2016

SK Podlužan Prušánky

  ŠK GARDE Lipovec
Mikeš Jan (Z H) 2189F ½ - ½ 2332F David Pavel (Z)
Gaša Patrik ( C) 2139F 0 - 1 2255F Kratochvíl Josef (Z H)
Uřičář Jakub (Z) 2180F ½ - ½ 2251F Bělík Dalibor (Z)
Balšínek Pavel (Z) 2039F ½ - ½ 2103F Sekanina Jiří (Z)
Mayer Josef (Z) 2067F ½ - ½ 2099F Handl Martin (Z H)
Vrtal Jaroslav (Z) 2068F 0 - 1 2014F Chládek Vlastimil
Hudaček Josef 2037F ½ - ½ 2065F Fojtík Tomáš
Mlénský Dalibor 2136F ½ - ½ 2038N Plšek Daniel (H)
  3 : 5  

3. kolo 13. 11. 2016

ŠK GARDE Lipovec   ŠK Lokomotiva Brno B
Kalod Radek (Z) 2477F 1 - 0 2211F Kratochvíl Milan (Z)
Blatný Pavel (Z H) 2385F 0 - 1 2182F Kratochvíl Karel (Z)
Kratochvíl Josef (Z H) 2255F 1 - 0 2161F Musil Jiří (Z)
Bělík Dalibor (Z) 2251F 1 - 0 2067F Veselý Jaromír (Z)
Kopřiva Oldřich (Z) 2089F 0 - 1 2128F Hájek Oskar
Handl Martin (Z H) 2099F ½ - ½ 1904F Straka Vojtěch
Chládek Vlastimil 2014F ½ - ½ 1957F Marko Daniel
Fojtík Tomáš 2065F 1 - 0 1927F Vachek Jiří
  5 : 3  

2. kolo 23. 10. 2016

Slavia Kroměříž B   ŠK GARDE Lipovec
Lanč Alois (Z C) 2310F ½ - ½ 2479F Kalod Radek (Z)
Kapusta Petr (Z) 2213F 0 - 1 2377F Blatný Pavel (Z H)
Cagašík Tomáš (Z V) 2198F ½ - ½ 2332F David Pavel (Z)
Stachoň Martin (Z) 2163F ½ - ½ 2274F Kratochvíl Josef (Z H)
Sojka Aleš (Z) 2149F ½ - ½ 2261F Bělík Dalibor (Z)
Beneš Miroslav (Z) 2039F 0 - 1 2090F Handl Martin (Z H)
Bačák Petr (Z) 1970F ½ - ½ 2015F Chládek Vlastimil
Navrátilík Pavel (H) 2053F ½ - ½ 2056F Fojtík Tomáš
  3 : 5  

1. kolo 9. 10. 2016

ŠK Garde Lipove  A   ŠK Duras BVK B
Kalod Radek (Z) 2479F 1 - 0 2162F Skácelík Petr (Z H)
Blatný Pavel (Z H) 2377F 1 - 0 2152F Mlýnek Petr (Z)
David Pavel (Z) 2332F 1 - 0 2112F Hladík Josef (Z H)
Kratochvíl Josef (Z H) 2274F 0 - 1 2120F Lakatoš Tomáš (Z C)
Bělík Dalibor (Z) 2261F ½ - ½ 1952F Sysel Michal
Kopřiva Oldřich (Z) 2084F 1 - 0 1881F Menčík Pavel
Chládek Václav 2049F 1 - 0    
Fojtík Tomáš 2056F 1 - 0    
  :  
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář