Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. kolo 2. ligy 20. 3. 2017

ŠK GARDE Lipovec A   Jezdci Jundrov
Kalod Radek (Z) 2470F 1 - 0 2296F Fiala Václav (Z)
Blatný Pavel (Z H) 2387F ½ - ½ 2213F Novosadová Kristýna (Z H)
David Pavel (Z) 2330F ½ - ½ 2065F Slepov Kyryl ( H)
Kratochvíl Josef (Z H) 2262F 1 - 0 1993F Šípek Michal (Z)
Sekanina Jiří (Z) 2065F ½ - ½ 1989F Továrek Antonín (Z)
Kopřiva Oldřich (Z) 2085F ½ - ½ 1949F Staněk Stanislav
Handl Martin (Z H) 2070F 0 - 1 2062F Růžička František
Chládek Václav 2048F 0 - 1 1887F Růžička Martin
  4 : 4  

 

Okresní šachový turnaj v Lipovci 2017

v sobotu 11. 3. se odehrál v lipovecké sokolovně za spoluúčasti našich slovenských kamarádů tradiční okresní šachový turnaj.

Na prvních třech místech skončili:

1 - Martin Handl

2 - Jirka Marek

3 - Vlastík Chládek

Fotky a výsledky si ůžete prohlédnout zde a zde.

 

9. kolo 2. ligy a KP 2 - "A" 2. 2. 2017

Zbrojovka Vsetín   ŠK GARDE Lipovec A
Motúz Karol (Z C) 2395F ½ - ½ 2472F Kalod Radek (Z)
Viták Pavel (Z) 2226F 0 - 1 2328F David Pavel (Z)
Bosák Jan (Z) 2137F ½ - ½ 2263F Bělík Dalibor (Z)
Parák Dominik (Z) 2074F 1 - 0 2085F Sekanina Jiří (Z)
Zádrapa Radek (Z) 2056F 1 - 0 2080F Handl Martin (Z H)
Juříček Stanislav (Z) 2068F ½ - ½ 2014F Chládek Vlastimil
Stančík Jakub 2093F 0 - 1 2099F Fojtík Tomáš
Gabryš Lukáš 1954F ½ - ½ 2040N Plšek Daniel (H)
  4 : 4  

 

Konečné pořadí v KP 2

  Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Garde Lipovec "B" 9 0 0 27 50.5 35
2. Moravská Slavia Brno "C" 7 0 2 21 44.5 36
3. TJ Sloup 6 1 2 19 42.5 31
4. Rudice "A" 5 1 3 16 39.0 23
5. MKS Vyškov "B" 4 0 5 12 30.5 18
6. ŠK Sokol Tišnov 3 0 6 9 37.0 22
7. ŠK Lokomotiva Brno "D" 3 0 6 9 36.0 28
8. Slavia Boskovice 3 0 6 9 33.5 23
9. ASK Blansko 1 3 5 6 24.5 13
10. ŠK Garde Lipovec "C" 1 1 7 4 21.0 6

 

ŠK Garde Lipovec "B"   Moravská Slavia Brno "C"
Kopřiva Oldřich (Z, V,) 2080 ½ - ½ 1985 Vávra Michal (V, Z)
Komprda Petr (Z, S5) 2009 ½ - ½ 1907 Tůma Miroslav (V, Z)
Ševčík David (Z, K) 1904 1 - 0 1926 Zeman Arnošt (Z, S5)
Flašar Roman (Z, S5) 1950 0 - 1 1882 Řehůřek Karel (Z, S6)
Ševčík Miloš 1815 1 - 0 1836 Juránek Petr (Z, S5)
Hloušek Zdeněk (ZK) 1889 1 - 0 1749 Prokop Jiří (Z, K)
Kunc Alois (H) 1752 0 - 1 1773 Turza Pavel (S50)
Drahovzal Milan (S65) 1700 ½ - ½ 1772 Tůma Ludvík
  :  

 

Rudice "A"   ŠK Garde Lipovec "C"
Loubal Pavel (Z, S5) 1984 ½ - ½ 1820 Krejčí Petr (Z)
Polách Daneš (Z) 1963 ½ - ½ 1760 Ševčík Milan (Z, K,)
Matuška Jan (Z, H) 1825 1 - 0 1775 Nečas Michal (Z)
Nejezchleb Drahoš (Z, K,) 1798 ½ - ½ 1721 Ševčík Luboš (Z, ZK)
Dvořáček Milan (Z, S5) 1709 1 - 0 1583 Ševčík Josef (Z)
Klinkovský Jiří (ZK, S) 1675 ½ - ½ 1483 Keprt Jaroslav (Z, H)
Toulec Richard 1640 1 - 0 1895 Machek Ivo
Hnilička Michal 1796 1 - 0 1534 Šíbl Jan
  6 : 2  

 

8. kolo 2. ligy a KP 2 - "A" 12. 2. 2017

ŠK Garde Lipovec A   Šachy Hošťálková
Blatný Pavel (Z H) 2380F 1 - 0 2260F Mudrák Josef (Z H)
David Pavel (Z) 2328F ½ - ½ 2239F Pala Vladimír (Z)
Kratochvíl Josef (Z H) 2272F 0 - 1 2179F Karlík Ondřej (Z)
Bělík Dalibor (Z) 2263F ½ - ½ 2070F Malčánek Jan (Z H)
Kopřiva Oldřich (Z) 2093F 0 - 1 2164F Bednařík Josef (Z)
Handl Martin (Z H) 2080F ½ - ½ 2102F Hodovský Jiří (Z H)
Chládek Vlastimil 2014F ½ - ½ 2111F Krejča Jakub (Z)
Fojtík Tomáš 2099F ½ - ½ 2101F Krmela Aleš (Z)
  :  

 

TJ Sloup   ŠK Garde Lipovec "B"
Dirgas Josef (Z, H) 2036 ½ - ½ 2107 Sekanina Jiří (Z, V,)
Pokladník Martin (Z) 1955 1 - 0 2009 Komprda Petr (Z, S5)
Špičák Petr (Z) 1869 ½ - ½ 1904 Ševčík David (Z, K)
Baláž František (Z) 1948 0 - 1 2048 Holušová Táňa (Z)
Hudec Zdeněk (Z, S5) 1827 ½ - ½ 1950 Flašar Roman (Z, S5)
Helebrand Zdeněk (Z) 1673 ½ - ½ 1815 Ševčík Miloš
Veselý Jindřich (Z, S5) 1790 ½ - ½ 1778 Vavřínek Tomáš (H)
Baránek Tomáš (S65) 1737 0 - 1 1889 Hloušek Zdeněk (ZK)
  :  

 

ŠK Garde Lipovec C   ASK Blansko
Krejčí Petr (Z) 1820 ½ - ½ 1869 Moc Roman (Z, K)
Ševčík Milan (Z, K,) 1760 ½ - ½ 1857 Senáši Martin (Z)
Nečas Michal (Z) 1775 0 - 1 1774 Moc Martin (Z)
Ševčík Luboš (Z, ZK) 1721 ½ - ½ 1827 Saida Jan (Z, S5)
Ševčík Josef (Z) 1583 0 - 1 1653 Slouka Lukáš (Z)
Keprt Jaroslav (Z, H) 1483 1 - 0 1716 Polách Josef (Z, ZK)
Machek Ivo 1895 1 - 0 1650 Buš Miroslav (Z, S5)
Šíbl Jan 1534 ½ - ½ 1000 Odvárka Antonín (S50)
  4 : 4  

 

7. kolo 2. ligy a KP 2 - "A" 29. 1. 2017

MKS Vyškov   ŠK GARDE Lipovec
Markoš Ján (Z C) 2570F ½ - ½ 2479F Kalod Radek (Z)
Hejný Jaroslav (Z) 2077F 0 - 1 2378F Blatný Pavel (Z H)
Kejík František (Z) 2088F ½ - ½ 2331F David Pavel (Z)
Rozumek Vlastimil (Z) 2051F 0 - 1 2259F Bělík Dalibor (Z)
Jireš Jiří (Z) 1994F 1 - 0 2113F Sekanina Jiří (Z)
Pech Václav (Z) 2001F ½ - ½ 2016F Chládek Vlastimil
Kupčík Zdeněk (Z) 1924F 0 - 1 2077F Fojtík Tomáš
Mouryc Tomáš (H) 2000F 1 - 0 1700N Drahovzal Milan
  :  

 

Rudice "A"   ŠK Garde Lipovec "B"
Matuška Jan (Z, H) 1825 0 - 1 2080 Kopřiva Oldřich (Z, V,)
Nejezchleb Drahoš (Z, K,) 1798 0 - 1 2009 Komprda Petr (Z, S5)
Crhonek Vítězslav (Z, S5) 1715 ½ - ½ 1904 Ševčík David (Z, K)
Dvořáček Milan (Z, S5) 1709 ½ - ½ 2048 Holušová Táňa (Z)
Toulec Richard 1640 ½ - ½ 1950 Flašar Roman (Z, S5)
Hnilička Michal 1796 0 - 1 1778 Vavřínek Tomáš (H)
Kunc Jaroslav (S50) 1548 ½ - ½ 1676 Flašar Jan
Brus Jiří 1515 0 - 1 1889 Hloušek Zdeněk (ZK)
  2 : 6  

 

ŠK Lokomotiva Brno "D"   ŠK Garde Lipovec "C"
Krajíček Filip (Z, U1) 1876 ½ - ½ 1820 Krejčí Petr (Z)
Jurásek Vojtěch (Z, U1) 1938 1 - 0 1760 Ševčík Milan (Z, K,)
Effenberger Adam (Z) 1869 ½ - ½ 1775 Nečas Michal (Z)
Marša Alexandr (Z, S6) 1906 1 - 0 1721 Ševčík Luboš (Z, ZK)
Žitný Michal (Z, U1) 1825 1 - 0 1583 Ševčík Josef (Z)
Fryda Dominik (U18) 1624 1 - 0 1483 Keprt Jaroslav (Z, H)
Žitný Petr 1871 1 - 0 1404 Rimpler Jiří (Z)
Lisik Miroslav (C)   1 - 0 1534 Šíbl Jan
  7 : 1  

 

V neděli 22. 1. vyhasnul život Karolínce, člence našeho žákovského kroužku. Jsou chvíle, kdy jsou veškerá slova marná...

---parte---

 

Výsledky kol

29. 1. 2017

 

Štěpánský turnaj 2016

29. 1. 2017

 

Poslední rozloučení s Františkem Fajstlem

29. 1. 2017

 

Přebor ZŠ Lipovec

29. 1. 2017

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2016-2017 | Komentářů: 0

Bleskovky 2017

24. 1. 2017

 
Celý příspěvek | Rubrika: Bleskovky Lipovec | Komentářů: 0

Výsledky kol

23. 10. 2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: KP 2 - "A" | Komentářů: 0

Výsledky kol

23. 10. 2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: 2. liga "E" | Komentářů: 0

Sportovní den Krasová 2016

8. 6. 2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ostatní informace a články | Komentářů: 0

20. ročník - 2016

22. 3. 2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: Okresní šachový turnaj | Komentářů: 0

Bleskovky 2016

9. 2. 2016

 
Celý příspěvek | Rubrika: Bleskovky Lipovec | Komentářů: 0