Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠK Garde Lipovec C

11. 3. 2010

ŠK Garde Lipovec C

Poř. Družstvo V R P Body Skóre Partie
1. ŠK Garde Lipovec C 9 0 0 27 55.0 44
2. Sokol Rudice C 7 0 2 21 45.5 34
3. Sokol Jedovnice 6 2 1 20 46.0 39
4. TJ Sloup B 5 1 3 16 48.0 42
5. ASK Blansko B 4 1 4 13 34.5 23
6. ŠK Garde Lipovec D 4 1 4 13 33.5 24
7. Makkabi Boskovice B 3 1 5 10 33.5 22
8. Rovečné A 1 2 6 5 24.0 13
9. TJ Spartak Adamov C 1 1 7 4 18.5 10
10. ŠK Jevíčko B 0 1 8 1 20.5 11

 


Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. ŠK Jevíčko B X 4 3 2 0
2. Sokol Rudice C X 2 6 6 6
3. ŠK Garde Lipovec C 6 X 6 7
4. ŠK Garde Lipovec D 2 ½ X 6 1 3 4 6
5. Rovečné A 4 2 2 X ½ 2 4
6. ASK Blansko B 5 2 X 4 4
7. TJ Sloup B 6 7 3 X 4 7
8. Sokol Jedovnice 8 5 4 4 X 7
9. Makkabi Boskovice B 4 6 ½ X
10. TJ Spartak Adamov C 2 1 2 4 1 1 X
 
Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body %
1. Sekanina Jiří 2121   1 ½ 1 1 1 1 1 1   93.75
2. Ševčík David 1884         ½       1 ½ 2 66.67
3. Hloušek Zdeněk 1923   ½ 1   ½   ½   ½   3 60.00
4. Ševčík Miloš 1648     ½ ½   1     ½ 1 70.00
5. Nečas Michal 1756   1 1 1     1   1   5 100.00
6. Krejčí Petr 1669   1 ½ 1 1 1 1 1 1   93.75
7. Ševčík Milan 1750         1 1 1 ½   0 70.00
8. Ševčík Josef 1639   0 ½ 1 ½ ½ 1   0 0 43.75
9. Ševčík Luboš 1765   1     ½         ½ 2 66.67
10. Zouhar Zdeněk 1551     ½ 1   ½   ½     62.50
11. Kratochvíl Martin 1452   1 1 1   1 1 1 1   7 100.00
12. Ševčík Jiří 0                   1 1 100.00
13. Longhin Oto 0   1   0 1   1 0     3 60.00
14. Sládek Jaroslav 1347               ½     ½ 50.00
15. Kolmačka Zdeněk 1310           1   1   1 3 100.00
16. Růžička Ivo 1278                        
17. Ševčík Vlastimil 0                   ½ ½ 50.00
18. Kolmačka Jan 0                        
        6 7 6 55 76.39

 

Výsledky na šachovnicích - 9.kolo

TJ Sloup B   ŠK Garde Lipovec C
Pokladník Martin 1867 ½ - ½ 1884 Ševčík David
Hubený Pavel 1849 0 - 1 1648 Ševčík Miloš
Helebrand Zdeněk 1439 1 - 0 1750 Ševčík Milan
Mikulášek Petr 1623 1 - 0 1639 Ševčík Josef
Baláž František 0 ½ - ½ 1765 Ševčík Luboš
Sehnal Luděk 0 0 - 1 0 Ševčík Jiří
Procházka Ivo 0 0 - 1 1310 Kolmačka Zdeněk
Střítecký Jaroslav 1454 ½ - ½ 0 Ševčík Vlastimil
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 8.kolo 

ŠK Garde Lipovec C   ASK Blansko B
Sekanina Jiří 2121 1 - 0 1803 Palaš Milan
Ševčík David 1884 1 - 0 1722 Polách Josef
Hloušek Zdeněk 1923 ½ - ½ 1688 Drochytka Josef
Ševčík Miloš 1648 ½ - ½ 1608 Stupavský Štefan
Nečas Michal 1756 1 - 0 1609 Dufek Petr
Krejčí Petr 1669 1 - 0 1502 Senáši Martin
Ševčík Josef 1639 0 - 1 0 Stloukal Tomáš
Kratochvíl Martin 1452 1 - 0    
  6 : 2  

 

Výsledky na šachovnicích - 7.kolo 

Rovečné A   ŠK Garde Lipovec C
Čermák Miloslav ml. 1466 0 - 1 2121 Sekanina Jiří
Šutera Zdeněk 1600 0 - 1 1669 Krejčí Petr
Unčovský Josef 1329 ½ - ½ 1750 Ševčík Milan
Daniel Jan 0 ½ - ½ 1551 Zouhar Zdeněk
Hlaváček Jiří 1288 0 - 1 1452 Kratochvíl Martin
Čermák Miloslav st. 0 1 - 0 0 Longhin Oto
Čermák Jan 0 ½ - ½ 1347 Sládek Jaroslav
Daniel Tomáš 0 0 - 1 1310 Kolmačka Zdeněk
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 6.kolo

ŠK Garde Lipovec C   ŠK Garde Lipovec D
Sekanina Jiří 2121 1 - 0 1593 Habina Ladislav
Hloušek Zdeněk 1923 ½ - ½ 1518 Flašar Jan
Nečas Michal 1756 1 - 0 1517 Šíbl Jan ml.
Krejčí Petr 1669 1 - 0 1461 Brichta Pavel
Ševčík Milan 1750 1 - 0 1461 Šíbl Jan st.
Ševčík Josef 1639 1 - 0 0 Krejčí František
Kratochvíl Martin 1452 1 - 0 1364 Sedlák Josef
Longhin Oto 0 1 - 0 1381 Petržela Jan
  : ½  


Výsledky na šachovnicích - 5.kolo

ŠK Garde Lipovec C   TJ Spartak Adamov C
Sekanina Jiří 2121 1 - 0 1718 Bednář Petr
Ševčík Miloš 1648 1 - 0 1477 Gruber Josef
Krejčí Petr 1669 1 - 0 1395 Kuník Ján
Ševčík Milan 1750 1 - 0 1383 Mikuš Pavol
Ševčík Josef 1639 ½ - ½ 1301 Šebková Dana
Zouhar Zdeněk 1551 ½ - ½ 0 Ležák Petr
Kratochvíl Martin 1452 1 - 0 0 Kratochvíla Pavel
Kolmačka Zdeněk 1310 1 - 0 0 Mařík František
  7 : 1  

 

Výsledky na šachovnicích - 4.kolo 

Sokol Rudice C   ŠK Garde Lipovec C
Hnilička Michal 1816 0 - 1 2121 Sekanina Jiří
Klinkovský Jiří st. 1726 ½ - ½ 1884 Ševčík David
Crhonek Vítězslav 1757 ½ - ½ 1923 Hloušek Zdeněk
Toulec Richard 1693 0 - 1 1669 Krejčí Petr
Rada Marek 1614 0 - 1 1750 Ševčík Milan
Klinkovský Jakub 1643 ½ - ½ 1639 Ševčík Josef
Ševčík Martin 1566 ½ - ½ 1765 Ševčík Luboš
Zouhar Milan 1368 0 - 1 0 Longhin Oto
  2 : 6  

 

Výsledky na šachovnicích - 3.kolo

ŠK Garde Lipovec C   ŠK Jevíčko B
Sekanina Jiří 2121 1 - 0 1552 Bulička Jiří
Ševčík Miloš 1648 ½ - ½ 1655 Zapletal Karel
Nečas Michal 1756 1 - 0 1542 Hrbata Jaroslav
Krejčí Petr 1669 1 - 0 0 Gamba Jaromír
Ševčík Josef 1639 1 - 0 0 Beneš Jindřich
Zouhar Zdeněk 1551 1 - 0 0 Vašíček Michal
Kratochvíl Martin 1452 1 - 0 1660 Liebl Pavel
Longhin Oto 0 0 - 1 1637 Kedroutek František
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 2.kolo 

Makkabi Boskovice B   ŠK Garde Lipovec C
Veselý Miroslav 1697 ½ - ½ 2121 Sekanina Jiří
Petr Ladislav 1629 0 - 1 1923 Hloušek Zdeněk
Walletzký Radomír 1629 ½ - ½ 1648 Ševčík Miloš
Schůrek Miroslav 1603 0 - 1 1756 Nečas Michal
Dvořáček Jiří 1554 ½ - ½ 1669 Krejčí Petr
Probošt Jaroslav 1486 ½ - ½ 1639 Ševčík Josef
Jedlička Pavel 1515 ½ - ½ 1551 Zouhar Zdeněk
Brda Vlastimil 1311 0 - 1 1452 Kratochvíl Martin
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 1.kolo 

ŠK Garde Lipovec C   Sokol Jedovnice
Sekanina Jiří 2121 1 - 0 1721 Matuška Jan
Hloušek Zdeněk 1923 ½ - ½ 1850 Plch Josef st.
Nečas Michal 1756 1 - 0 1547 Kunc Alois
Krejčí Petr 1669 1 - 0 1593 Dvořák Michal
Ševčík Josef 1639 0 - 1 1411 Keprt Jaroslav
Ševčík Luboš 1765 1 - 0 0 Navrátilová Tereza
Kratochvíl Martin 1452 1 - 0 1405 Plch Josef ml.
Longhin Oto 0 1 - 0 0 Nechvíla Břetislav
  :