Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠK Garde Lipovec B

12. 3. 2010

ŠK Garde Lipovec B

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Fajstl Frantisek 2086     0 ½ ½   ½           37.50
2. Drahovzal Milan 1778   0 0 0 0 0 0   0 0 1 0 1 10.00
3. Flasar Roman 1912   0 ½ 1 0 ½ 0 ½ 0   1 ½ 4 40.00
4. Sevcik Milan 1750   0 ½ ½ 0 1 1 0 0 1 0 ½ 40.91
5. Sevcik Lubos 1765   0 ½ 1 1 1 ½ ½ ½ ½ 0 ½ 6 54.55
6. Necas Michal 1756   0 0 ½ ½ ½ 0 0 ½ ½ 0 1 31.82
7. Sevcik Milos 1648   0 1 1 ½ 0 1 0 ½ ½ ½ ½ 50.00
8. Harasta Pavel 1667                            
9. Krejci Petr 1669   1 1 1 1 1 1 0 ½ 1 0 1 77.27
10. Sevcik Josef 1639   ½               ½     1 50.00
11. Flasar Jan 1518           1   0 1   1   3 75.00
12. Zouhar Zdenek 1551                            
13. Sibl ml. Jan 1517               ½   0   0 ½ 16.67
14. Sibl st. Jan 1461                            
15. Longhin Oto 1000                            
16. Cely Petr 1395   5 4 3 4 4 39 44.32

 

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 18.10.2009 SK Garde Lipovec A : 6½
2. 08.11.2009 Sokol Rudice A 4½ :
3. 22.11.2009 Sokol Rudice B : 2½
4. 06.12.2009 TJ Spartak Adamov B : 4½
5. 20.12.2009 SK Jevicko 3 : 5
6. 17.01.2010 ASK Blansko 4 : 4
7. 31.01.2010 MKS Vyskov A 6½ :
8. 14.02.2010 MKS Vyskov B 3 : 5
9. 28.02.2010 SK Sokol Tisnov 4 : 4
10. 14.03.2010 Makkabi Boskovice : 4½
11. 28.03.2010 TJ Sloup 4 : 4
 
Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. SK Garde Lipovec A 10 1 0 31 50 66.0
2. Makkabi Boskovice 8 2 1 26 38 52.0
3. MKS Vyskov A 8 1 2 25 43 55.5
4. Sokol Rudice A 7 1 3 22 36 51.5
5. SK Sokol Tisnov 3 7 1 16 31 51.0
6. TJ Spartak Adamov B 4 2 5 14 22 41.5
7. TJ Sloup 4 2 5 14 22 37.5
8. ASK Blansko 3 2 6 11 25 35.0
9. SK Garde Lipovec B 2 3 6 9 24 39.0
10. SK Jevicko 2 2 7 8 20 39.0
11. MKS Vyskov B 2 1 8 7 19 33.5
12. Sokol Rudice B 1 0 10 3 17 26.5

  

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Sokol Rudice A X 7 5 3 4 7 6
2. SK Garde Lipovec B X 5 4 3 4 4
3. TJ Spartak Adamov B X 4 ½ 4 3 6
4. SK Jevicko 3 X 5 2 4 4
5. ASK Blansko 1 4 4 3 X 5 1 2
6. MKS Vyskov A 3 6 X 4 6
7. MKS Vyskov B 5 5 4 3 X 0 3
8. SK Sokol Tisnov 4 4 4 4 7 4 X 4 4 2
9. Makkabi Boskovice 4 X 4 5
10. TJ Sloup 1 4 5 2 4 X 5
11. SK Garde Lipovec A 6 8 6 4 X 7
12. Sokol Rudice B 2 2 5 ½ 3 3 1 X

 

Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

TJ Sloup   SK Garde Lipovec B
Pokladnik Martin 1867 1 - 0 1778 Drahovzal Milan
Hudec Zdenek 1830 ½ - ½ 1912 Flasar Roman
Baranek Tomas 1794 ½ - ½ 1750 Sevcik Milan
Spicak Petr 1796 ½ - ½ 1765 Sevcik Lubos
Sedlak Ivo 1743 0 - 1 1756 Necas Michal
Drochytka Josef 1688 ½ - ½ 1648 Sevcik Milos
Novotny Jaroslav 1578 0 - 1 1669 Krejci Petr
Nemec Karel 1710 1 - 0 1517 Sibl ml. Jan
  4 : 4  

 

Výsledky na šachovnicích - 10.kolo 

SK Garde Lipovec B   Makkabi Boskovice
Drahovzal Milan 1778 1 - 0 2119 Chloupek Libor
Flasar Roman 1912 1 - 0 2109 Dobes Dusan
Sevcik Milan 1750 0 - 1 1921 Sevcik Leos
Sevcik Lubos 1765 0 - 1 1849 Hubeny Pavel
Necas Michal 1756 0 - 1 1759 Bohacek Milan
Sevcik Milos 1648 ½ - ½ 1697 Vesely Miroslav
Krejci Petr 1669 0 - 1 1629 Petr Ladislav
Flasar Jan 1518 1 - 0 1600 Sutera Zdenek
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 9.kolo 

SK Sokol Tisnov   SK Garde Lipovec B
Krejci Dalibor 1895 1 - 0 1778 Drahovzal Milan
Plasil Lubomir 1893 0 - 1 1750 Sevcik Milan
Janas Josef 1752 ½ - ½ 1765 Sevcik Lubos
Barton Jan 1751 ½ - ½ 1756 Necas Michal
Malaska Karel 1742 ½ - ½ 1648 Sevcik Milos
Pucalka Vojtech 1943 0 - 1 1669 Krejci Petr
Hlavsa Vladimir 1697 ½ - ½ 1639 Sevcik Josef
Silha Josef 1668 1 - 0 1517 Sibl ml. Jan
  4 : 4  

 

Výsledky na šachovnicích - 8.kolo 

SK Garde Lipovec B   MKS Vyskov B
Drahovzal Milan 1778 0 - 1 1824 Martinovic Ales
Flasar Roman 1912 0 - 1 1809 Slepanek Jan
Sevcik Milan 1750 0 - 1 1779 Tomek Milan
Sevcik Lubos 1765 ½ - ½ 1857 Jandl Miroslav
Necas Michal 1756 ½ - ½ 1746 Cermak Tomas
Sevcik Milos 1648 ½ - ½ 1734 Dockal Stanislav
Krejci Petr 1669 ½ - ½ 1698 Jires Jiri
Flasar Jan 1518 1 - 0 1693 Zboril Radomir
  3 : 5  

 

Výsledky na šachovnicích - 7.kolo 

MKS Vyskov A   SK Garde Lipovec B
Kupcik Zdenek 2020 ½ - ½ 1912 Flasar Roman
Rozumek Vlastimil 2001 1 - 0 1750 Sevcik Milan
Jakubcik Jiri 1829 ½ - ½ 1765 Sevcik Lubos
Kudlicka Robert 1803 1 - 0 1756 Necas Michal
Kocman Richard 1823 1 - 0 1648 Sevcik Milos
Majetic Radim 1777 1 - 0 1669 Krejci Petr
Kejik Frantisek 2070 1 - 0 1518 Flasar Jan
Cermak Jan 1501 ½ - ½ 1517 Sibl ml. Jan
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 6.kolo 

SK Garde Lipovec B   ASK Blansko
Fajstl Frantisek 2086 ½ - ½ 1833 Saida Jan
Drahovzal Milan 1778 0 - 1 1803 Palas Milan
Flasar Roman 1912 0 - 1 1722 Polach Josef
Sevcik Milan 1750 1 - 0 1698 Gorodkov Leonid
Sevcik Lubos 1765 ½ - ½ 1678 Kovar Libor
Necas Michal 1756 0 - 1 1662 Moc Roman
Sevcik Milos 1648 1 - 0 1408 Moc Martin
Krejci Petr 1669 1 - 0 1609 Dufek Petr
  4 : 4  

 

Výsledky na šachovnicích - 5.kolo 

SK Jevicko   SK Garde Lipovec B
Zemanek Jan 1891 1 - 0 1778 Drahovzal Milan
Rumian Libor 1808 ½ - ½ 1912 Flasar Roman
Gajdos Daniel 1760 0 - 1 1750 Sevcik Milan
Horak Jan 1697 0 - 1 1765 Sevcik Lubos
Liebl Pavel 1660 ½ - ½ 1756 Necas Michal
Kedroutek Frantisek 1637 1 - 0 1648 Sevcik Milos
Jirasek Pavel 1664 0 - 1 1669 Krejci Petr
Bulicka Jiri 1552 0 - 1 1518 Flasar Jan
  3 : 5  

 

Výsledky na šachovnicích - 4.kolo 

SK Garde Lipovec B   TJ Spartak Adamov B
Fajstl Frantisek 2086 ½ - ½ 2084 Masak Pavel
Drahovzal Milan 1778 0 - 1 2005 Kredl Karel
Flasar Roman 1912 0 - 1 1975 Polach Danes
Sevcik Milan 1750 0 - 1 1814 Smehlik Jaroslav
Sevcik Lubos 1765 1 - 0 1761 Novotny Milan
Necas Michal 1756 ½ - ½ 1748 Trmac Radek
Sevcik Milos 1648 ½ - ½ 1718 Bednar Petr
Krejci Petr 1669 1 - 0 1395 Kunik Jan
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 3.kolo

SK Garde Lipovec B   Sokol Rudice B
Fajstl Frantisek 2086 ½ - ½ 1677 Dvoracek Milan
Drahovzal Milan 1778 0 - 1 1547 Kunc Alois
Flasar Roman 1912 1 - 0 1411 Keprt Jaroslav
Sevcik Milan 1750 ½ - ½ 1496 Brus Jiri
Sevcik Lubos 1765 1 - 0 1643 Klinkovsky Jakub
Necas Michal 1756 ½ - ½ 1566 Sevcik Martin
Sevcik Milos 1648 1 - 0 1352 Senkyr Miroslav
Krejci Petr 1669 1 - 0 1000 Jelinek Michal
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 2.kolo 

Sokol Rudice A   SK Garde Lipovec B
Rada Michal 2088 1 - 0 2086 Fajstl Frantisek
Holas Jaroslav 1883 1 - 0 1778 Drahovzal Milan
Hnilicka Michal 1816 ½ - ½ 1912 Flasar Roman
Necas Ales 1883 ½ - ½ 1750 Sevcik Milan
Nejezchleb Drahos 1923 ½ - ½ 1765 Sevcik Lubos
Matuska Jan 1721 1 - 0 1756 Necas Michal
Crhonek Vitezslav 1757 0 - 1 1648 Sevcik Milos
Toulec Richard 1693 0 - 1 1669 Krejci Petr
  :  

 

Výsledky na šachovnicích - 1.kolo 

SK Garde Lipovec B   SK Garde Lipovec A
Drahovzal Milan 1778 0 - 1 2149 Kopriva Oldrich
Flasar Roman 1912 0 - 1 2121 Sekanina Jiri
Sevcik Milan 1750 0 - 1 2091 Handl Martin
Sevcik Lubos 1765 0 - 1 2074 Habina Martin
Necas Michal 1756 0 - 1 2081 Chladek Vlastimil
Sevcik Milos 1648 0 - 1 1884 Sevcik David
Krejci Petr 1669 1 - 0 1593 Habina Ladislav
Sevcik Josef 1639 ½ - ½ 1537 Kratochvil Jiri
  :