Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠK Garde Lipovec A

13. 3. 2010

ŠK Garde Lipovec A

Šach. Jméno hráče ELO   1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. Body %
1. Kopriva Oldrich 2149   1 ½ ½ 1 ½ 1 ½ 0 ½ ½ ½ 59.09
2. Sekanina Jiri 2121   1 ½ 0 1 1 1 ½ 0 1 1 1 8 72.73
3. Chladek Vaclav 2085     ½ 1   ½ 1   ½       70.00
4. Handl Martin 2091   1   1   ½ 1 1 ½   1 ½ 81.25
5. Paluch Ladislav 1988           1             1 100.00
6. Habina Martin 2074   1   0 1 ½ 1 ½ ½   1 1 72.22
7. Chladek Vlastimil 2081   1 ½ 1 ½ 1   1 ½ 1   1 83.33
8. Mizak Jan 1978     1     ½ 1 1   ½   1 5 83.33
9. Hlousek Zdenek 1923     ½ 1 1   1 1 1 1 1 ½ 8 88.89
10. Sevcik David 1884   1 ½ 1             1   87.50
11. Plch Josef 1850     ½   0   1 ½ 1 1 ½   64.29
12. Habina Ladislav 1593   0               ½ 1   50.00
13. Kratochvil Jiri 1537   ½     1         1     83.33
14. Grim Marian 1475                            
15. Brichta Pavel 1461                            
16. Kratochvil Martin 1452         ½             1 75.00
17. Kopriva Frantisek 1583                            
18. Mann Leopold 1717   6 8 6 4 7 66 75.00

 

Kolo Datum Družstvo Výsledek
1. 18.10.2009 SK Garde Lipovec B 1½ :
2. 08.11.2009 TJ Spartak Adamov B : 3½
3. 22.11.2009 SK Jevicko 2½ :
4. 06.12.2009 ASK Blansko 6 : 2
5. 20.12.2009 MKS Vyskov A 2½ :
6. 17.01.2010 MKS Vyskov B 8 : 0
7. 31.01.2010 SK Sokol Tisnov 2 : 6
8. 14.02.2010 Makkabi Boskovice 4 : 4
9. 28.02.2010 TJ Sloup 1½ :
10. 14.03.2010 Sokol Rudice B 1 : 7
11. 28.03.2010 Sokol Rudice A : 1½

 

Poř. Družstvo V R P Body Partie Skóre
1. SK Garde Lipovec A 10 1 0 31 50 66.0
2. Makkabi Boskovice 8 2 1 26 38 52.0
3. MKS Vyskov A 8 1 2 25 43 55.5
4. Sokol Rudice A 7 1 3 22 36 51.5
5. SK Sokol Tisnov 3 7 1 16 31 51.0
6. TJ Spartak Adamov B 4 2 5 14 22 41.5
7. TJ Sloup 4 2 5 14 22 37.5
8. ASK Blansko 3 2 6 11 25 35.0
9. SK Garde Lipovec B 2 3 6 9 24 39.0
10. SK Jevicko 2 2 7 8 20 39.0
11. MKS Vyskov B 2 1 8 7 19 33.5
12. Sokol Rudice B 1 0 10 3 17 26.5

 

Los Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
1. Sokol Rudice A X 7 5 3 4 7 6
2. SK Garde Lipovec B X 5 4 3 4 4
3. TJ Spartak Adamov B X 4 ½ 4 3 6
4. SK Jevicko 3 X 5 2 4 4
5. ASK Blansko 1 4 4 3 X 5 1 2
6. MKS Vyskov A 3 6 X 4 6
7. MKS Vyskov B 5 5 4 3 X 0 3
8. SK Sokol Tisnov 4 4 4 4 7 4 X 4 4 2
9. Makkabi Boskovice 4 X 4 5
10. TJ Sloup 1 4 5 2 4 X 5
11. SK Garde Lipovec A 6 8 6 4 X 7
12. Sokol Rudice B 2 2 5 ½ 3 3 1 X




Výsledky na šachovnicích - 11.kolo

SK Garde Lipovec A   Sokol Rudice A
Kopriva Oldrich 2149 ½ - ½ 2088 Rada Michal
Sekanina Jiri 2121 1 - 0 1816 Hnilicka Michal
Handl Martin 2091 ½ - ½ 1721 Matuska Jan
Habina Martin 2074 1 - 0 1600 Franek Stanislav
Chladek Vlastimil 2081 1 - 0 1757 Crhonek Vitezslav
Mizak Jan 1978 1 - 0 1693 Toulec Richard
Hlousek Zdenek 1923 ½ - ½ 1726 Klinkovsky Jiri
Kratochvil Martin 1452 1 - 0 1614 Rada Marek
  :  

 




 

Sokol Rudice B   SK Garde Lipovec A
Dvoracek Milan 1677 ½ - ½ 2149 Kopriva Oldrich
Kunc Alois 1547 0 - 1 2121 Sekanina Jiri
Klima Oldrich 1689 0 - 1 2091 Handl Martin
Klinkovsky Jakub 1643 0 - 1 2074 Habina Martin
Sevcik Martin 1566 0 - 1 1923 Hlousek Zdenek
Senkyr Miroslav 1352 0 - 1 1884 Sevcik David
Jelinek Karel 1315 ½ - ½ 1850 Plch Josef
Klinkovsky Jiri 1100 0 - 1 1593 Habina Ladislav
  1 : 7  


9. kolo

TJ Sloup   SK Garde Lipovec A
Pokladnik Martin 1867 ½ - ½ 2149 Kopriva Oldrich
Spicak Petr 1796 0 - 1 2121 Sekanina Jiri
Drochytka Josef 1688 0 - 1 2081 Chladek Vlastimil
Novotny Jaroslav 1578 ½ - ½ 1978 Mizak Jan
Mikulasek Josef 1527 0 - 1 1923 Hlousek Zdenek
Mikulasek Petr 1623 0 - 1 1850 Plch Josef
Helebrand Zdenek 1439 ½ - ½ 1593 Habina Ladislav
Balaz Frantisek 1000 0 - 1 1537 Kratochvil Jiri
  :  


8. kolo

SK Garde Lipovec A   Makkabi Boskovice
Kopriva Oldrich 2149 0 - 1 2119 Chloupek Libor
Sekanina Jiri 2121 0 - 1 2109 Dobes Dusan
Chladek Vaclav 2085 ½ - ½ 1921 Sevcik Leos
Handl Martin 2091 ½ - ½ 1849 Hubeny Pavel
Habina Martin 2074 ½ - ½ 1759 Bohacek Milan
Chladek Vlastimil 2081 ½ - ½ 1697 Vesely Miroslav
Hlousek Zdenek 1923 1 - 0 1629 Petr Ladislav
Plch Josef 1850 1 - 0 1554 Dvoracek Jiri
  4 : 4  


7. kolo

SK Sokol Tisnov   SK Garde Lipovec A
Gubas Jan 2104 ½ - ½ 2149 Kopriva Oldrich
Navratil Jiri 1948 ½ - ½ 2121 Sekanina Jiri
Krejci Dalibor 1895 0 - 1 2091 Handl Martin
Plasil Lubomir 1893 ½ - ½ 2074 Habina Martin
Cihal Jan 1857 0 - 1 2081 Chladek Vlastimil
Janas Josef 1752 0 - 1 1978 Mizak Jan
Barton Jan 1751 0 - 1 1923 Hlousek Zdenek
Pucalka Vojtech 1943 ½ - ½ 1850 Plch Josef
  2 : 6  


6. kolo

SK Garde Lipovec A   MKS Vyskov B
Kopriva Oldrich 2149 1 - 0 1824 Martinovic Ales
Sekanina Jiri 2121 1 - 0 1809 Slepanek Jan
Chladek Vaclav 2085 1 - 0 1779 Tomek Milan
Handl Martin 2091 1 - 0 1857 Jandl Miroslav
Habina Martin 2074 1 - 0 1746 Cermak Tomas
Mizak Jan 1978 1 - 0 1734 Dockal Stanislav
Hlousek Zdenek 1923 1 - 0 1693 Zboril Radomir
Plch Josef 1850 1 - 0 1685 Dufek Jaroslav
  8 : 0  


5. kolo

MKS Vyskov A   SK Garde Lipovec A
Slepankova Radka 1977 ½ - ½ 2149 Kopriva Oldrich
Moucka Jiri 2020 0 - 1 2121 Sekanina Jiri
Kupcik Zdenek 2020 ½ - ½ 2085 Chladek Vaclav
Rozumek Vlastimil 2001 ½ - ½ 2091 Handl Martin
Jakubcik Jiri 1829 0 - 1 1988 Paluch Ladislav
Kudlicka Robert 1803 ½ - ½ 2074 Habina Martin
Kocman Richard 1823 0 - 1 2081 Chladek Vlastimil
Kejik Frantisek 2070 ½ - ½ 1978 Mizak Jan
  :  


4. kolo

SK Garde Lipovec A   ASK Blansko
Kopriva Oldrich 2149 1 - 0 1833 Saida Jan
Sekanina Jiri 2121 1 - 0 1803 Palas Milan
Habina Martin 2074 1 - 0 1764 Hroza Jiri
Chladek Vlastimil 2081 ½ - ½ 1722 Polach Josef
Hlousek Zdenek 1923 1 - 0 1698 Gorodkov Leonid
Plch Josef 1850 0 - 1 1678 Kovar Libor
Kratochvil Jiri 1537 1 - 0 1662 Moc Roman
Kratochvil Martin 1452 ½ - ½ 1609 Dufek Petr
  6 : 2  


3. kolo

SK Jevicko   SK Garde Lipovec A
Zemanek Jan 1891 ½ - ½ 2149 Kopriva Oldrich
Gajdos Daniel 1760 1 - 0 2121 Sekanina Jiri
Horak Jan 1697 0 - 1 2085 Chladek Vaclav
Liebl Pavel 1660 0 - 1 2091 Handl Martin
Kedroutek Frantisek 1637 1 - 0 2074 Habina Martin
Zapletal Karel 1655 0 - 1 2081 Chladek Vlastimil
Bulicka Jiri 1552 0 - 1 1923 Hlousek Zdenek
Gamba Jaromir 1000 0 - 1 1884 Sevcik David
  :  


2. kolo

SK Garde Lipovec A   TJ Spartak Adamov B
Kopriva Oldrich 2149 ½ - ½ 2000 Loubal Pavel
Sekanina Jiri 2121 ½ - ½ 2084 Masak Pavel
Chladek Vaclav 2085 ½ - ½ 2005 Kredl Karel
Chladek Vlastimil 2081 ½ - ½ 1975 Polach Danes
Mizak Jan 1978 1 - 0 1814 Smehlik Jaroslav
Hlousek Zdenek 1923 ½ - ½ 1761 Novotny Milan
Sevcik David 1884 ½ - ½ 1748 Trmac Radek
Plch Josef 1850 ½ - ½ 1718 Bednar Petr
  :  


1. kolo

SK Garde Lipovec B   SK Garde Lipovec A
Drahovzal Milan 1778 0 - 1 2149 Kopriva Oldrich
Flasar Roman 1912 0 - 1 2121 Sekanina Jiri
Sevcik Milan 1750 0 - 1 2091 Handl Martin
Sevcik Lubos 1765 0 - 1 2074 Habina Martin
Necas Michal 1756 0 - 1 2081 Chladek Vlastimil
Sevcik Milos 1648 0 - 1 1884 Sevcik David
Krejci Petr 1669 1 - 0 1593 Habina Ladislav
Sevcik Josef 1639 ½ - ½ 1537 Kratochvil Jiri
  :