Jdi na obsah Jdi na menu
 


2017 - Vánoční turnaj - Sloup

6. 1. 2018
Rank SNo. Name Rtg Club Pts BH.
1 1 Vrána František 2220 ŠK Staré Město 8 55
2 2 Švehla Karel 2128 Spartak Adamov 7 52½
3 3 Kopřiva Oldřich 2077 ŠK GARDE Lipovec 53½
4 7 Píše Jan 1987 Spartak Adamov 53
5 4 Masák Pavel 2059 Spartak Adamov 51½
  5 Handl Martin 2054 Spartak Adamov 51½
7 6 Boháček Milan 2028 Slavia  Boskovice 48½
8 10 Pokladník Martin 1971 TJ Sloup 6 48½
9 12 Habina Martin 1966 ŠK Kuřim, z.s. 6 46½
10 9 Ševčík Leoš 1980 Spartak Adamov 6 46
11 17 Dvořáček Filip 1857 SK Podlužan Prušánky z.s. 6 44½
12 11 Polách Daneš 1967 Sokol Rudice 6 41½
13 16 Mižák Ján 1887 Spartak Adamov 6 40½
14 15 Hloušek Zdeněk 1893 ŠK GARDE Lipovec 51½
15 13 Marek Jiří 1938 SK Podlužan Prušánky z.s. 48½
16 14 Baláž František 1903 TJ Sloup 46½
17 20 Klíma Matěj 1845 Unichess 45½
18 18 Hubený Pavel 1854 Slavia  Boskovice 42½
19 22 Špičák Petr 1840 TJ Sloup 42
20 21 Moc Roman 1845 ASK Blansko 5 49
21 19 Helebrand František 1847 TJ Spartak Vlašim 5 48½
22 26 Nejezchleb Drahoš 1799 Sokol Rudice 5 44½
23 27 Moc Martin 1793 ASK Blansko 5 43½
24 23 Saida Jan 1829 ASK Blansko 5 42½
25 40 Klíma Oldřich 1626 Sokol Rudice 5 42½
26 34 Havel Jan 1710 Slavia  Boskovice 5 42½
27 52 Vašíček Jiří 1300 TJ Sloup 5 41½
28 35 Havel František 1709 ŠK Svitavy 5 35½
29 32 Baránek Tomáš 1720 TJ Sloup 5 35
30 28 Helebrand Zdeněk 1727 TJ Sloup 48
31 8 Vránová Zdeňka 1984 ŠK Staré Město 46½
32 24 Hnilička Michal 1812 Sokol Rudice 44
33 36 Dvořáček Milan 1689 Sokol Rudice 43
34 31 Sedlák Ivo 1721 TJ Sloup 41½
35 30 Veselý Miroslav 1726 Slavia  Boskovice 41
36 37 Toulec Richard 1680 Sokol Rudice 38
37 39 Mikulášek Petr 1645 TJ Sloup 35½
38 25 Veselý Jindřich 1812 TJ Sloup 34
39 42 Ševčík Martin 1601 Sokol Rudice 4 42
40 38 Marcikán Tomáš 1670 Slavia  Boskovice 4 40
41 46 Stloukal Jaroslav 1514   4 39½
42 29 Ševčík Luboš 1727 ŠK GARDE Lipovec 4 37½
43 44 Jedlička Pavel 1553 Slavia  Boskovice 4 36
44 43 Dufek Petr 1563 ASK Blansko 4 35
45 41 Walletzký Radomír 1615 Slavia  Boskovice 4 32½
46 57 Opustil Daniel 1000 TJ Sloup 4 29½
47 66 Vladík Marek 0 Černá Hora 4 28½
48 33 Kulhavý František 1720 Slavia  Boskovice 40½
49 51 Probošt Jakub 1329 Slavia  Boskovice 39
50 47 Kratochvíl Martin 1462 ŠK GARDE Lipovec 37½
51 48 Probošt Jaroslav 1453 Slavia  Boskovice 37
52 54 Dobiášek Petr 1000 TJ Sloup 33
53 65 Ratajský Jan 0 Vavřinec 31½
54 55 Doležal Ondřej 1000 TJ Sloup 3 39½
55 60 Haresta Pavel 0 Vavřinec 3 38½
56 50 Procházka Ivo 1338 TJ Sloup 3 36½
57 53 Švehlová Alena 1100 Spartak Adamov 3 35½
58 58 Baránek Antonín 0 Brno 3 35½
59 59 Fadrný Miroslav 0 Doubravice 3 32½
60 64 Pražan František 0 Černá Hora 3 24
61 45 Helebrand Peter 1523 TJ Spartak Vlašim 39½
62 49 Kouřil Eduard 1359 TJ Sloup 33
63 61 Novák Pavel 0 Sloup 2 29
64 63 Pliska David 0 Blansko 2 28½
65 56 Dostál Petr 1000 TJ Sloup 2 28
66 62 Opustil Adrian 0 Sloup 1 28