Jdi na obsah Jdi na menu

4. díl projektu - Sportovní den

V sobotu 7. 7. jsme v Krasové uspořádali sportovní den. Kdo měl zájem, mohl se aktivně zapojit do některých z těchto disciplín: volejbal, nohejbal, tenis, malá kopaná.

·        VOLEJBAL

Uskutečnil se mezinárodní zápas Lipovec vs. Modranka. Hráli jsme na 2 vítězné sety do 25. Po prvním jednoznačně vyhraném setu domácích jsme ve druhém setu byli svědky velkého dramatu, ve kterém byli šťastnější domácí.

Lipovec – Modranka 25 : 11, 28 : 26.

·        NOHEJBAL

Turnaje se zúčastnilo 5 tříčlenných týmů. Hrálo se systémem každý s každým na 2 vítězné sety. Bez ztráty jediného setu nakonec zvítězila trojice Ševčíků.
Pořadí na medailových místech:

1. Milan, Josef, Miloš Ševčíkovi – 8 bodů

2. P. Hubený, P. Pisk, A. Kunc – 6 bodů

3. J. Gajarský, M. Mackovič, T. Lukáč, M. Lažovič – 4 body

• TENIS

Turnaje ve čtyřhře se zúčastnilo deset párů, z toho dva smíšené. Hrálo se ve 3 základních skupinách a potom vyřazovacím způsobem.

Pořadí na prvních místech:

1. M. Habina + F. Krejčí

2. Milan Ševčík + L. Ševčík

3. David Ševčík + Miloš Ševčík

·        FOTBAL

Ve velmi zajímavém a napínavém mezinárodním zápase zvítězili hosté z Modranky nad domácím Lipovcem 5 : 4. Zpočátku to vypadalo na debakl, když hosté vedli již 5 : 0. Domácí však poté ovládli hru, snížili na 5 : 4, vyrovnat se jim ale nepodařilo.